SSD Crucial P3 CT1000P3SSD8 1 TB
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Crucial CT1000P3SSD8 |
|
Dysk SSD 1TB reprezentujący serię P, która łączy w sobie wysokowydajne i niezawodne rozwiązania amerykańskiej marki Crucial. Mimo przynależności do poziomu podstawowego producent nie starał się oszczędzać na zapałkach, obcinając wszystko po kolei, więc pod obciążeniem urządzenie nie zachowuje się tak kapryśnie, jak wiele budżetowych bezbuforowych dysków SSD M.2. Ponieważ jest to rozwiązanie klasy podstawowej, nie ma bufora DRAM, jako kontroler zwykle używane jest niedrogie rozwiązanie firmy Phison lub Silicon Motion z obsługą interfejsu systemowego PCI-E 3.0.
Mimo to Crucial P3 CT1000P3SSD8 może pochwalić się wysokimi prędkościami liniowymi (do 3500 MB/s) z solidnymi IOPS i przyzwoitym czasem pracy. A zastosowanie pamięci własnej produkcji (uwaga: Crucial jest spółką zależną firmy Micron) pozwoliło osiągnąć wysoką niezawodność, co potwierdza 5-letnia gwarancja producenta oraz dość wysoki zasób nadpisywania 220 TB jak na poziom podstawowy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Kup Crucial P3 CT1000P3SSD8 1 TB
Wszystkie ceny 19 →Crucial P3 NVMe SSD 1TB M2 2280 PCIe 30 3D-NAND CT1000P3SSD8 | 404 zł |
Crucial P3 SSD - 1TB - M.2 2280 - PCIe 3.0 | 351 zł |
Crucial Dysk SSD P3 1TB M.2 NVMe 2280 PCIe 3.0 3500/3000 DGCRCWKT01P3000 | 323 zł |
Crucial P3 M.2 PCI-e NVMe 1TB HD-SSDM2-CUL-042 | 329 zł |
Dysk CRUCIAL P3 1TB SSD | 323 zł |
Modyfikacje Crucial P3 CT1000P3SSD8
Ceny na Crucial P3 CT1000P3SSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P3 CT500P3SSD8 500 GB | od 185 zł | 15 oferty | ||
Crucial P3 CT1000P3SSD8 1 TB | od 316 zł | 19 oferty | ||
Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 TB | od 455 zł | 17 oferty | ||
Crucial P3 CT4000P3SSD8 4 TB | od 1 069 zł | 16 oferty |