SSD Crucial P5 Plus CT500P5PSSD8 500 GB bez radiatora
Wideo 20Zdjęcia 7 |
Crucial CT500P5PSSD8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial P5 Plus CT500P5PSSD8 500 GB bez radiatora
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial P5 Plus SSD NVMe 3D NAND PCIe M2 Gen4 x4 500GB CT500P5PSSD8 | 246 zł |
Crucial P5 Plus M.2 PCI-e 4.0 NVMe 500GB HD-SSDM2-CUL-033 | 219 zł |
Dysk CRUCIAL P5 Plus CT500P5PSSD8 500GB SSD | 280 zł |
Dysk SSD Crucial P5 Plus 500GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (CT500P5PSSD8) | 236 zł |
Crucial CT500P5PSSD8 dysk SSD M.2 500 GB PCI Express 4.0 CT500P5PSSD8 | 256 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial P5 Plus CT500P5PSSD8
Ceny na Crucial P5 Plus CT500P5PSSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P5 Plus CT500P5PSSD8 500 GB bez radiatora | od 189 zł | 9 oferty | ||
Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD8 1 TB bez radiatora | od 379 zł | 4 oferty | ||
Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD5 1 TB z chłodnicą | od 365 zł | 7 oferty | ||
Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD8 2 TB bez radiatora | od 573 zł | 4 oferty | ||
Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD5 2 TB z chłodnicą | od 549 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →