SSD Crucial BX500 CT240BX500SSD1 240 GB
Wideo 19Zdjęcia 8 |
Crucial CT240BX500SSD1 |
|
Niedrogi dysk SSD SATA 3 o pojemności 240 GB zaprojektowany na bazie kontrolera budżetowego od Silicon Motion i 64-warstwowej pamięci flash od producenta Micron. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do montażu nowych i modernizacji istniejących komputerów osobistych lub biurowych oraz stacji roboczych klasy podstawowej. Charakteryzuje się przystępną ceną, niskim zużyciem energii i imponującą prędkością sekwencyjnego/losowego odczytu oraz zapisu (540 MB/s oraz 500 MB/s).
Te cechy, w połączeniu z krótkim czasem dostępu, pozwalają na szybkie ładowanie systemu operacyjnego i aplikacji wymagających dużej ilości zasobów. Dysk SSD Crucial BX500 CT240BX500SSD1 240 GB przyda się również miłośnikom gier komputerowych - najszybszy start rozgrywki i całkowicie niewidoczne dynamiczne ładowanie części otwartego świata gry nie pozostawi obojętnym większość oszczędnych graczy.
Obudowa 2,5" cala pozwala na instalację tego modelu w laptopach. Urządzenie jest oparte na bezbuforowym kontrolerze Silicon Motion SM2258XT (jednordzeniowy, 32-bitowy procesor RISC), który jest uproszczoną wersją SM2258. Współpracuje on również z pamięcią flash 3D TLC NAND oraz obsługuje pamięć podręczną SLC o pojemności do 8 GB. Dysk ma deklarowaną przez producenta trwałość zapisu 80 TB, co pozwala na nadpisywanie 20 GB danych dziennie przez ponad 10 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Kup Crucial BX500 CT240BX500SSD1 240 GB
Wszystkie ceny 25 →Crucial BX500 SSD 25" 240GB CT240BX500SSD1 | 128 zł |
Crucial BX500 SSD - 240GB - 2.5" SATA-600 | 141 zł |
Crucial Dysk SSD BX500 240GB SATA3 2.5 540/500MB/s DGCRCWB240BX500 | 116 zł |
Dysk twardy SSD CRUCIAL BX500 CT240BX500SSD1, 2.5', 240 GB, SATA III, 540 | 119 zł |
Crucial BX500 240GB HD-SSD25-CUL-062 | 120 zł |
Modyfikacje Crucial BX500 CT240BX500SSD1
Ceny na Crucial BX500 CT240BX500SSD1 |
---|---|---|---|---|
Crucial BX500 CT120BX500SSD1 120 GB | od 445 zł | 1 oferta | ||
Crucial BX500 CT240BX500SSD1 240 GB | od 102 zł | 27 oferty | ||
Crucial BX500 CT480BX500SSD1 480 GB | od 251 zł | 4 oferty | ||
Crucial BX500 CT500BX500SSD1 500 GB | od 151 zł | 20 oferty | ||
Crucial BX500 CT1000BX500SSD1 1 TB | od 200 zł | 25 oferty | ||
Crucial BX500 CT2000BX500SSD1 2 TB | od 509 zł | 25 oferty |