SSD Crucial MX500 CT250MX500SSD1 250 ГБ
Відео 13Фото 3 |
Crucial CT250MX500SSD1 |
|
Недорогий, але продуктивний SSD накопичувач об'ємом 250 ГБ, побудований на основі другого покоління 64-х шарової пам'яті TLC 3D NAND виробництва Micron. Модель 2018 року, яка позиціонується виробником бюджетних сегмент ринку. Причому основним конкурентом цього накопичувача в даній ціновій категорії є досить продуктивні, але не дуже дешеві пристрої Samsung 850 EVO, які працюють на власних контролерах з подібною 64-х шарової TLC пам'яттю.
SSD накопичувач Crucial MX500 [CT250MX500SSD1], заснований на восьмиканальному контролері Silicon Motion SM2258, має чудові швидкісні характеристики і низьке час доступу. Це дозволяє підняти продуктивність дискової підсистеми недорогих домашніх і офісних персональних комп'ютерів на принципово новий рівень. Фактично швидкість послідовного читання 560 МБ/с і послідовного запису 510-470 МБ/сек лише трохи поступається максимальної практичної пропускної здатності інтерфейсу SATA 3 і багаторазово перевершує показники споживчих жорстких дисків. Це дозволяє в 3-5 разів прискорити завантаження операційної системи і важких додатків. Накопичувач має офіційну фірмову п'ятирічну гарантію і ресурс запису 100 ТБ, що дозволяє щодня записувати на пристрій по 25 ГБ даних протягом більш ніж 10 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Купити Crucial MX500 CT250MX500SSD1 250 ГБ
Усі ціни 23 →Crucial MX500 250GB CT250MX500SSD1 | 170 zł |
Crucial MX500 SSD - 250GB - SATA-600 - 2.5" | 185 zł |
Crucial MX500 250GB Sata3 2.5'' 560/510 MB/s DGCRCWB250MX500 | 156 zł |
Crucial MX500 250GB HD-SSD25-CUL-059 | 148 zł |
Dysk CRUCIAL MX500 250GB SSD | 160 zł |
Модификації Crucial MX500 CT250MX500SSD1
Ціни на Crucial MX500 CT250MX500SSD1 |
---|---|---|---|---|
Crucial MX500 CT250MX500SSD1 250 ГБ | від 148 zł | 24 пропозиції | ||
Crucial MX500 CT500MX500SSD1 500 ГБ | від 162 zł | 25 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT1000MX500SSD1 1 ТБ | від 317 zł | 17 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT2000MX500SSD1 2 ТБ | від 555 zł | 21 пропозиція | ||
Crucial MX500 CT4000MX500SSD1 4 ТБ | від 1 299 zł | 16 пропозицій |