SSD Crucial MX500 CT1000MX500SSD1 1 ТБ
Відео 13Фото 3 |
Crucial CT1000MX500SSD1 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Купити Crucial MX500 CT1000MX500SSD1 1 ТБ
Усі ціни 17 →Crucial MX500 25" 1000 GB Serial ATA III CT1000MX500SSD1 | 585 zł |
Crucial MX500 SSD - 1TB - SATA-600 - 2.5" | 434 zł |
Crucial MX500 1TB Sata3 2.5'' 560/510 MB/s DGCRCWBT10MX500 | 492 zł |
Crucial MX500 1TB HD-SSD25-CUL-057 | 399 zł |
Dysk CRUCIAL MX500 1TB SSD | 380 zł |
Працює під керуванням Silicon Motion SM2258
Crucial MX500 - це недорогий, але продуктивний SSD накопичувач об'ємом 1000 ГБ, побудований на основі другого покоління 64-шарової пам'яті TLC 3D NAND виробництва Micron. Є старшим братом іншого популярного накопичувача Crucial BX500 з просунутою версією керуючого контролера Silicon Motion SM2258. У порівнянні з молодшою мерделлю SM2258XT він ефективніше працює з багатошаровою флеш-пам'яттю та алгоритмами SLC-кешування.
Максимальна швидкість 560 МБ/с
Паспортні дані MX500 практично також, як і в його брата Crucial BX500. У обох лінійна швидкість запису та читання найлегше перевалює за 500 МБ/с, а швидкість при копіюванні дрібнокаліберних файлів становлять 90 і 95 тисяч IOPS для запису та читання, що є відмінним показником. У синтетичних тестах MX500 тримається бадьорком і здебільшого видає заявлені показники. При цьому він очікувано просаджується за швидкістю при заповненні кеша. Як і більшість бюджетних SSD накопичувачів, запис великих масивів даних — це їх коник.
Стабільний та передбачуваний SSD
В цілому, через необхідність постійної економії та обмеженості шини SATA 3 більшість SSD формату 2.5” мають схожі проблеми. На їх фоні Crucial MX500 виділяється тим, що працює стабільно та прогнозовано, не косячить і не страждає від сильних перепадів швидкості. При цьому він має офіційну фірмову п'ятирічну гарантію та ресурс запису 360 ТБ, що дозволяє щодня записувати на пристрій близько 80 ГБ даних протягом більш ніж 10 років. Саме тому навіть через 5 років з моменту виходу MX500 залишається одним з найпопулярніших накопичувачів у своєму класі.
Модификації Crucial MX500 CT1000MX500SSD1
Ціни на Crucial MX500 CT1000MX500SSD1 |
---|---|---|---|---|
Crucial MX500 CT250MX500SSD1 250 ГБ | від 148 zł | 24 пропозиції | ||
Crucial MX500 CT500MX500SSD1 500 ГБ | від 162 zł | 25 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT1000MX500SSD1 1 ТБ | від 317 zł | 17 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT2000MX500SSD1 2 ТБ | від 555 zł | 21 пропозиція | ||
Crucial MX500 CT4000MX500SSD1 4 ТБ | від 1 299 zł | 16 пропозицій |