SSD HP S700 6MC15AA#ABB 1 ТБ
Відео 15 |
HP 6MC15AA#ABB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP S700 6MC15AA#ABB 1 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP S700 2.5" 1000 GB PCI Express 3.0 (6MC15AA) dysk twardy 6MC15AA#ABB | 374 zł |
Hp S700 1tb Ssd M.2 Czarny 6MC15AA#ABB | 372 zł |
Відеоогляди
Модификації HP S700 6MC15AA#ABB
Ціни на HP S700 6MC15AA#ABB |
---|---|---|---|---|
HP S700 2DP97AA#ABB 120 ГБ | від 82 zł | 1 пропозиція | ||
HP S700 2DP98AA#ABB 250 ГБ | від 140 zł | 7 пропозицій | ||
HP S700 2DP99AA#ABB 500 ГБ | від 192 zł | 5 пропозицій | ||
HP S700 6MC15AA#ABB 1 ТБ | від 372 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →