SSD HP S700 2DP97AA#ABB 120 ГБ
Відео 15 |
HP 2DP97AA#ABB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації HP S700 2DP97AA#ABB
Ціни на HP S700 2DP97AA#ABB |
---|---|---|---|---|
HP S700 2DP97AA#ABB 120 ГБ | від 82 zł | 1 пропозиція | ||
HP S700 2DP98AA#ABB 250 ГБ | від 143 zł | 7 пропозицій | ||
HP S700 2DP99AA#ABB 500 ГБ | від 213 zł | 4 пропозиції | ||
HP S700 6MC15AA#ABB 1 ТБ | від 370 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →