SSD HP S700 2DP98AA#ABB 250 ГБ
Відео 15 |
HP 2DP98AA#ABB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP S700 2DP98AA#ABB 250 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP s700 250gb Interne SATA SSD 2DP98AA#ABB | 159 zł |
HP S700 2.5" 250 GB Serial ATA III 3D NAND dysk twardy 2DP98AA#ABB | 143 zł |
Dysk SSD HP S700, 2.5'', 250 GB, SATA III, 515 MB/s | 210 zł |
HP S700 2.5" 250 GB Serial ATA III 3D NAND dysk twardy 2DP98AA#ABB | 143 zł |
Hp S700 250gb Sata 3 Ssd Czarny 2DP98AA | 140 zł |
HP S700 2.5" 250 GB Serial ATA III 3D NAND dysk twardy | 192 zł |
Відеоогляди
Модификації HP S700 2DP98AA#ABB
Ціни на HP S700 2DP98AA#ABB |
---|---|---|---|---|
HP S700 2DP97AA#ABB 120 ГБ | від 82 zł | 1 пропозиція | ||
HP S700 2DP98AA#ABB 250 ГБ | від 140 zł | 7 пропозицій | ||
HP S700 2DP99AA#ABB 500 ГБ | від 192 zł | 5 пропозицій | ||
HP S700 6MC15AA#ABB 1 ТБ | від 370 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →