SSD SanDisk Plus TLC SDSSDA-120G-G26 120 ГБ
Відео 1Фото 3 |
SanDisk SDSSDA-120G-G26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації SanDisk Plus TLC SDSSDA-120G-G26
Ціни на SanDisk Plus TLC SDSSDA-120G-G26 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Plus TLC SDSSDA-240G-G26 240 ГБ | від 95 zł | 6 пропозицій | ||
SanDisk Plus TLC SDSSDA-480G-G26 480 ГБ | від 193 zł | 9 пропозицій | ||
SanDisk Plus TLC SDSSDA-1T00-G27 1 ТБ | від 282 zł | 10 пропозицій | ||
SanDisk Plus TLC SDSSDA-2T00-G26 2 ТБ | від 649 zł | 4 пропозиції |