SSD SanDisk Plus TLC SDSSDA-120G-G26 120 GB
Wideo 1Zdjęcia 3 |
SanDisk SDSSDA-120G-G26 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Plus TLC SDSSDA-120G-G26
Ceny na SanDisk Plus TLC SDSSDA-120G-G26 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Plus TLC SDSSDA-240G-G26 240 GB | od 95 zł | 7 oferty | ||
SanDisk Plus TLC SDSSDA-480G-G26 480 GB | od 193 zł | 7 oferty | ||
SanDisk Plus TLC SDSSDA-1T00-G27 1 TB | od 282 zł | 8 oferty | ||
SanDisk Plus TLC SDSSDA-2T00-G26 2 TB | od 649 zł | 3 oferty |