SSD SanDisk Plus TLC SDSSDA-2T00-G26 2 TB
Wideo 1Zdjęcia 3 |
SanDisk SDSSDA-2T00-G26 2020 rokX/Z/Ultra/Plus (TLC, 3D TLC) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Plus TLC SDSSDA-2T00-G26 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk SSD PLUS - solid state drive - 2 TB - SATA 6Gb/s | 652 zł |
SanDisk 2TB Plus - SDSSDA-2T00-G26 SDSSDA-2T00-G26 | 1 110 zł |
Sandisk Ssd Plus Sdssda-2t00-g26 2tb Ssd Czarny | 772 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Plus TLC SDSSDA-2T00-G26
Ceny na SanDisk Plus TLC SDSSDA-2T00-G26 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Plus TLC SDSSDA-240G-G26 240 GB | od 95 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Plus TLC SDSSDA-480G-G26 480 GB | od 193 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Plus TLC SDSSDA-1T00-G27 1 TB | od 302 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Plus TLC SDSSDA-2T00-G26 2 TB | od 652 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →