SSD SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00 1 TB
Wideo 14Zdjęcia 7 |
SanDisk SDSSDH3-1T00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra 3D SSD 1 TB do 560 MB/s odczyt/do 530 MB/s zapis SDSSDH3-1T0 | 371 zł |
Dysk SSD SanDisk Ultra 3D 1TB 2.5" SATA III (SDSSDH3-1T00-G26) | 420 zł |
SanDisk 1TB Ultra 3D - SDSSDH3-1T00-G26 SDSSDH3-1T00-G26 | 600 zł |
Dysk SSD SanDisk Ultra 3D 1TB 2.5" SATA III (SDSSDH3-1T00-G25) | 423 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00
Ceny na SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-500G 500 GB | od 360 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00 1 TB | od 371 zł | 4 oferty | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-2T00 2 TB | od 845 zł | 7 oferty | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00 4 TB | od 1 790 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →