SSD SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-2T00 2 TB
Wideo 14Zdjęcia 7 |
SanDisk SDSSDH3-2T00 |
|
Najstarszy i najbardziej pojemny wewnętrzny konsumencki dysk SSD w ofercie SanDisk Ultra 3D SATA 2018, która obejmuje urządzenie o pojemności od 250 GB do 2 TB. Umieszczony w wytrzymałej plastikowej obudowie o grubości 2,5 "7 mm. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej przeznaczony do użytku w różnych podsystemach pamięci masowej stacjonarnej lub mobilnej, wymagających dużych szybkości przesyłania danych i małych opóźnień.
Napęd dyskowy w laptopach Odpowiedni jako kluczowy element podsystemu dyskowego stacji roboczych klasy podstawowej / średniej Pokochają dysk SSD SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-2T00 i gracze Szybkie ładowanie map i płynne ładowanie dużego i szczegółowego otwartego świata gry zaimponuje większości miłośników Jako podstawę sprzętową napędu zastosowano połączenie czterokanałowego kontrolera Marvell 88SS1074 z wysokiej jakości 64-warstwową pamięcią 3D TLC NAND BiCS3 firmy SanDisk Oprócz technologii szybkiego buforowania SLC operacji zapisu w statycznym buforze o pojemności 8 GB, obsługiwana jest sprzętowa korekcja błędów Algorytmy LDPC, monitorowanie SMART, technologie NCQ i TRIM. Producent gwarantuje imponujący gwarantowany zasób nagrań 500 TB, co odpowiada dziennemu zapisowi 130 GB danych przez 10 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-2T00 2 TB
Wszystkie ceny 6 →SanDisk 2TB Ultra Dysk SSD 3D do 560 MB/s SATA 25" SDSSDH3-2T00-G26 | 845 zł |
Dysk SSD SanDisk Ultra 3D 2TB 2.5" SATA III (SDSSDH3-2T00-G25) | 1 299 zł |
SanDisk 2TB Ultra 3D - SDSSDH3-2T00-G26 SDSSDH3-2T00-G26 | 1 300 zł |
Sandisk Sdssdh3-2t00-g26 2tb Ssd Przezroczysty | 892 zł |
SanDisk Ultra 3D SSD 2TB up to 560MB/s Read/up to 530MB/s Write Black SDSS | 1 263 zł |
SanDisk 2TB Ultra 3D - SDSSDH3-2T00-G25 SDSSDH3-2T00-G25 | 1 300 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-2T00
Ceny na SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-2T00 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-500G 500 GB | od 360 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00 1 TB | od 371 zł | 4 oferty | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-2T00 2 TB | od 845 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00 4 TB | od 1 790 zł | 5 oferty |