SSD Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 TB EU
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Samsung MZ-77E2T0B/EU |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 TB EU
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung 870 EVO SSD - 2TB - 2.5" - SATA-600 | 735 zł |
Samsung Dysk SSD 870EVO MZ-77E2T0B/EU 2TB DGSAMWBT2087000 | 1 107 zł |
Samsung Samsung SSD 870 EVO SATA III 2.5" 2TB MZ-77E2T0B/EU | 739 zł |
Samsung 870 Evo 2TB HD-SSD25-SAM-145 | 1 089 zł |
Dysk SAMSUNG 870 Evo 2TB SSD | 733 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU
Ceny na Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU |
---|---|---|---|---|
Samsung 870 EVO MZ-77E250B/EU 250 GB EU | od 192 zł | 34 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU 500 GB EU | od 169 zł | 24 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500BW 500 GB UA | od 267 zł | 2 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU 1 TB EU | od 299 zł | 26 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 TB EU | od 699 zł | 26 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW 2 TB UA | od 754 zł | 1 oferta | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0B/EU 4 TB EU | od 1 482 zł | 31 oferta | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 4 TB UA | od 1 527 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →