SSD Samsung T7 TOUCH MU-PC500K/WW 500 GB
Wideo 18Zdjęcia 15 |
Samsung MU-PC500K/WW |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung T7 TOUCH MU-PC500K/WW 500 GB
Wszystkie ceny 7 →Samsung T7 Touch Portable SSD - 500 GB - USB 32 Gen2 External SSD Metallic | 399 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Samsung T7 Touch 500GB Czarny (MU-PC500K/WW) | 708 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! SAMSUNG Portable SSD T7 Touch 500GB extern USB 3.2 Gen | 734 zł |
Samsung Mu-pc500k/ww 500 Gb T7 Touch Ssd Czarny | 520 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Samsung T7 Touch 500GB Czarny (MU-PC500K/WW) | 719 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! samsung Dysk zewnętrzny SSD Portable Touch T7 500GB US | 888 zł |
Samsung Portable SSD T7 Touch 500GB - | 764 zł |
Kompaktowy, szybki i niezawodny
Laury króla w świecie dysków półprzewodnikowych powstrzymują Samsunga przed wypuszczaniem nudnych i pospolitych produktów. Oto nowy zewnętrzny dysk SSD T7 TOUCH, zaprezentowany na początku 2020 roku, może mile zaskoczyć. Jest to niewielki dysk wielkości karty kredytowej lub papierosa, który ustanawia rekordy szybkości dla zewnętrznych dysków SSD i ma asa kryptograficznej ochrony w rękawie.
Szybkość do 1050 MB / s
Zacznijmy od wydajności. W porównaniu do swojego poprzednika Samsunga T5 na papierze nowość jest dwukrotnie szybsza: odczyt sekwencyjny 1050 MB / s i zapis sekwencyjny 1000 MB / s. Tutaj firma faktycznie wpada w pułap standardu USB 3.2 Gen 2. Biorąc pod uwagę, że Samsung korzysta z wysokiej jakości pamięci i kontrolera NVMe własnej produkcji, słowa tak naprawdę nie różnią się od przypadku i jesteśmy naprawdę jednym z najszybszych zewnętrznych dysków SSD na rynku. W rzeczywistości podczas zwykłych jednowątkowych operacji odczytu i zapisu prędkościomierz utrzymuje się na poziomie 700 - 800 MB / s, a gdy pamięć podręczna SLC jest pełna, obserwuje się tylko dwukrotny spadek. Jedyne, co nie jest tak fajne, jak oczekiwano, to operacje na małych blokach. Jest to prawdopodobnie zrobione celowo, aby w przyszłym roku inżynierowie mieli pole manewru, w przeciwnym razie nie byłoby sensu wypuszczać Samsunga T8. I jest mało prawdopodobne, że taka prędkość komuś nie wystarczy.
Wbudowane szyfrowanie z odblokowaniem odciskiem palca
Oprócz szybkości, napęd przyciąga swoją wszechstronnością, jest wyposażony w 2 różne kable, a sam dysk SSD można łatwo podłączyć do zupełnie różnych urządzeń, czy to laptopa z systemem Windows, smartfona z Androidem czy iPada z najnowszą wersją iOS. Cóż, wspomniany na początku as to 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES zapisanych danych z odblokowywaniem linii papilarnych, które jest wbudowane w system i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania. Jeśli skaner linii papilarnych wydaje się przesadą i jest chęć trochę zaoszczędzić, to w sprzedaży jest również zwykły Samsung T7 w tej samej kompaktowej obudowie, z tym samym połączeniem USB C 3.2 gen2 i tym samym szybkim dyskiem SSD. Ale bez skanera linii papilarnych i taniej. Mimo to, prawie 150 dolarów za dysk zewnętrzny nie wydaje się być najbardziej rozsądnym wydatkiem.
Modyfikacje Samsung T7 TOUCH MU-PC500K/WW
Ceny na Samsung T7 TOUCH MU-PC500K/WW |
---|---|---|---|---|
Samsung T7 TOUCH MU-PC500K/WW 500 GB | od 399 zł | 8 oferty | ||
Samsung T7 TOUCH MU-PC1T0K/WW 1 TB | od 629 zł | 14 oferty | ||
Samsung T7 TOUCH MU-PC2T0K/WW 2 TB | od 896 zł | 17 oferty |