SSD Patriot Memory P400 Lite P400LP1KGM28H 1 TB
Zdjęcia 3 |
Patriot Memory P400LP1KGM28H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory P400 Lite P400LP1KGM28H 1 TB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Dysk SSD 1TB Viper P400 Lite 3500/2700MB/s PCIe M.2 Gen 4x4 NVMe1. | 364 zł |
Patriot P400 Lite 1TB M.2 PCIe Gen 4 x4 | 364 zł |
Patriot P400 LITE 1000GB M.2 2280 PCIE Gen4 x4 | 369 zł |
Patriot P400 Lite 1TB M.2 PCIe Gen 4 x4 | 379 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Patriot Memory P400 Lite P400LP1KGM28H
Ceny na Patriot Memory P400 Lite P400LP1KGM28H |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P400 Lite P400LP250GM28H 250 GB | od 154 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory P400 Lite P400LP500GM28H 500 GB | od 192 zł | 12 oferty | ||
Patriot Memory P400 Lite P400LP1KGM28H 1 TB | od 364 zł | 12 oferty | ||
Patriot Memory P400 Lite P400LP2KGM28H 2 TB | od 572 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →