SSD Patriot Memory P210 P210S2TB25 2 TB
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Patriot Memory P210S2TB25 2020 rokP Series |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory P210 P210S2TB25 2 TB
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot P210 SATA 3 2TB SSD 25" P210S2TB25 | 687 zł |
Patriot P210 SSD - 2TB - SATA-600 - 2.5" | 595 zł |
Patriot Dysk SSD 2TB P210 520/430 MB /s SATA III 2.5 DGPATWBT20P2101 | 534 zł |
Patriot P210 2TB HD-SSD25-PDP-082 | 552 zł |
Dysk PATRIOT P210 2TB SSD | 534 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Patriot Memory P210 P210S2TB25
Ceny na Patriot Memory P210 P210S2TB25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P210 P210S128G25 128 GB | od 57 zł | 15 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S256G25 256 GB | od 84 zł | 20 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S512G25 512 GB | od 163 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S1TB25 1 TB | od 255 zł | 16 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S2TB25 2 TB | od 532 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →