SSD Patriot Memory P220 P220S512G25 512 ГБ
Фото 5 |
Patriot Memory P220S512G25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P220 P220S512G25 512 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot Dysk SSD 512GB P220 550/500MB/s SATA III 2.5 cala DGPATWB512P220S | 166 zł |
Patriot P220 512GB HD-SSD25-PDP-084 | 173 zł |
Patriot P220 512GB | 170 zł |
Patriot Dysk SSD 512GB P220 550/500MB/s SATA III 2.5 cala 102056 | 166 zł |
Patriot P220 512GB SATA3 2.5 | 176 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Patriot Memory P220 P220S512G25
Ціни на Patriot Memory P220 P220S512G25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P220 P220S128G25 128 ГБ | від 55 zł | 12 пропозицій | ||
Patriot Memory P220 P220S256G25 256 ГБ | від 88 zł | 16 пропозицій | ||
Patriot Memory P220 P220S512G25 512 ГБ | від 166 zł | 11 пропозицій | ||
Patriot Memory P220 P220S1TB25 1 ТБ | від 290 zł | 23 пропозиції | ||
Patriot Memory P220 P220S2TB25 2 ТБ | від 508 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →