SSD GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 512 ГБ
Фото 6 |
GOODRAM SSDPR-CX400-512-G2 2022 рікСХ (стабільні 2.5") |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 512 ГБ
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOODRAM Dysk SSD GOODRAM CX400 GEN.2 512GB SATA III 2.5 SSDPR-CX400-512-G2 | 150 zł |
GOODRAM Dysk SSD CX400-G2 512GB SATA3 2,5 7mm DGGODWB512CX4G2 | 138 zł |
Dysk GOODRAM CX400 512GB SSD | 149 zł |
GOODRAM CX400 Gen.2 512GB HD-SSD25-GR-138 | 141 zł |
Dysk GOODRAM CX400 512GB SSD | 149 zł |
ще 19 пропозицій
Модификації GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2
Ціни на GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 ГБ | від 60 zł | 30 пропозицій | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-256-G2 256 ГБ | від 89 zł | 24 пропозиції | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 512 ГБ | від 138 zł | 30 пропозицій | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-01T-G2 1 ТБ | від 186 zł | 31 пропозиція | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 2 ТБ | від 525 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →