SSD A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-512GT-R 512 ГБ
Відео 14Фото 5 |
A-Data ASU650SS-512GT-R 2021 рікUltimate (3D NAND) |
|
Висока швидкість читання. Прямий запис у TLC-пам'ять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-512GT-R 512 ГБ
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Adata Dysk SSD Ultimate SU650 512GB 2.5 S3 3D TLC Retail DGADAWB512SU650 | 157 zł |
ADATA SU650 512GB HD-SSD25-ADA-109 | 161 zł |
DYSK SSD ADATA Ultimate SU650 512GB 2.5” S3 Retail | 171 zł |
Adata Dysk SSD Ultimate SU650 512GB 2.5 S3 3D TLC Retail 70426 | 157 zł |
Adata Dysk SSD Ultimate SU650 512GB 2.5 S3 3D TLC Retail 1797344 | 163 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-512GT-R
Ціни на A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-512GT-R |
---|---|---|---|---|
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C 120 ГБ | від 58 zł | 17 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-240GT-C 240 ГБ | від 94 zł | 31 пропозиція | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-256GT-R 256 ГБ | від 89 zł | 20 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-480GT-C 480 ГБ | від 159 zł | 19 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-512GT-R 512 ГБ | від 92 zł | 19 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-960GT-C 960 ГБ | від 270 zł | 31 пропозиція | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1TT-R 1 ТБ | від 205 zł | 30 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-2TT-R 2 ТБ | від 594 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →