SSD Kingston KC600 SKC600/256G 256 ГБ
Відео 12Фото 6 |
Kingston SKC600/256G |
|
Збалансований споживчий SSD-накопичувач в стандартному форм-факторі 2,5" (товщина 7 мм) з інтерфейсом SATA3. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для використання у складі апаратних конфігурацій персональних комп'ютерів і ноутбуків. Основною перевагою цієї моделі є значна швидкість читання/запису і можливість надшвидкого доступу до довільно обраного блоку даних.
За цим ключовим параметрам SSD-накопичувач Kingston KC600 SKC600/256G в 5-8 разів перевершує найбільш продуктивні моделі споживчих HDD-дисків, що самим позитивним чином позначається на загальному швидкодії систем. Використання цього накопичувача для модернізації домашнього ПК, робочої станції або ноутбука, обладнаного системним жорстким диском дає можливість багаторазово (у 3-6 разів) прискорити завантаження операційної системи, додатків і ігор.
Збільшується загальна чуйність і скорочується час реакції на дії користувача. Крім цього, дана модель має високу стійкість до ударів, вібрації та демонструє вражаючу енергоефективність (споживає в 4-8 разів менше енергії, ніж жорсткі диски). Основою накопичувача є контролер Silicon Motion SM2259, що працює у зв'язці з швидкодіючою 64-шарової 3D TLC NAND флеш-пам'яттю Micron другого покоління. Заявлений ресурс запису пристрою становить 15 Тб, чого достатньо для щоденного запису 40 Гб даних протягом більш ніж 10 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston KC600 SKC600/256G 256 ГБ
Усі ціни 24 →Kingston KC600 SSD SKC600/256G Wewnętrzny dysk SSD 25" SATA Rev 30 3D TLC | 157 zł |
Kingston Dysk SSD KC600 SERIES 256GB SATA3 2.5' 550/500 MB/s DGKINWB256KC6 | 149 zł |
Kingston KC600 256GB HD-SSD25-KNG-230 | 157 zł |
Dysk KINGSTON KC600 256GB SSD | 140 zł |
Dysk KINGSTON KC600 256GB SSD | 140 zł |
Модификації Kingston KC600 SKC600/256G
Ціни на Kingston KC600 SKC600/256G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC600 SKC600/256G 256 ГБ | від 136 zł | 25 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600/512G 512 ГБ | від 257 zł | 25 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600/1024G 1.02 ТБ | від 426 zł | 21 пропозиція | ||
Kingston KC600 SKC600/2048G 2.05 ТБ | від 819 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600B/2048G 2.05 ТБ Kit | від 839 zł | 9 пропозицій |