SSD Kingston KC600 SKC600B/2048G 2.05 ТБ Kit
Відео 12Фото 6 |
Kingston SKC600B/2048G |
|
256-бітове шифрування XTS-AES, TCG Opal, eDrive. Підтримка Microsoft eDrive, специфікації системи безпеки для роботи з BitLocker.
В комплект поставки SKC600B/1024G входить все необхідне для заміни наявного в ПК або ноутбуці механічного накопичувача на твердотільний.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KC600 SKC600B/2048G 2.05 ТБ Kit
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston KC600 SSD SKC600B/2048G wewnętrzny dysk SSD 25" SATA Rev 30 3D TL | 1 303 zł |
Kingston Technology KC600 2.5" 2048 GB Serial ATA III 3D SKC600B/2048G | 1 206 zł |
Dysk SSD Kingston KC600 2TB 2.5" SATA III (SKC600/2048G) | 859 zł |
Kingston KC600 2TB 2,5" Bundle | 1 059 zł |
Kingston KC600 2TB 2,5" Bundle | 1 069 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kingston KC600 SKC600B/2048G
Ціни на Kingston KC600 SKC600B/2048G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC600 SKC600/256G 256 ГБ | від 136 zł | 25 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600/512G 512 ГБ | від 257 zł | 25 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600B/512G 512 ГБ Kit | від 275 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston KC600 SKC600/1024G 1.02 ТБ | від 426 zł | 21 пропозиція | ||
Kingston KC600 SKC600/2048G 2.05 ТБ | від 819 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600B/2048G 2.05 ТБ Kit | від 839 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →