SSD Kingston A400 SA400S37/240G 240 ГБ
Відео 14Фото 7 |
Kingston SA400S37/240G |
|
Недорогий споживчий SSD-накопичувач в стандартному форм-факторі 2,5" з інтерфейсом SATA 3. Позиціонуються як продукт базової цінової категорії, призначений для оснащення персональних комп'ютерів і ноутбуків. Головною перевагою пристрою є висока швидкість читання/запису і можливість швидкого доступу до довільно обраного блоку даних. За цим ключовим параметрам SSD-накопичувач Kingston A400 SA400S37/240G в десятки разів перевершує найбільш продуктивні моделі споживчих HDD пристроїв, що самим позитивним чином позначається на загальній швидкодії.
Використання такого накопичувача для модернізації домашнього ПК, робочої станції або ноутбука обладнаного системним HDD дозволяє багаторазово прискорити завантаження існуючої операційної системи, додатків і ігор. Збільшується загальна чуйність і скорочується час реакції на дії користувача. Також варто відзначити стійкість до ударів/вібрації і високу енергоефективність SSD-накопичувачів Kingston, які споживають у 4-8 разів менше енергії, ніж жорсткі диски. Основою накопичувача є популярний контролер Phison PS3111-S11, що працює у зв'язці з 3D TLC NAND флеш-пам'яттю Micron або Toshiba. Заявлений ресурс запису пристрою становить 80 Тб, чого достатньо для щоденного запису 20 Гб даних протягом більш ніж 10 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston A400 SA400S37/240G 240 ГБ
Усі ціни 25 →Kingston SSDNow A400 - Dysk półprzewodnikowy - 240 GB - wewnętrzny - 25" - | 172 zł |
Kingston Dysk SSD A400 series 240GB SATA3 2.5 DGKINWB240A4000 | 121 zł |
Kingston SSD A400 240GB HD-SSD25-KNG-193 | 120 zł |
Dysk KINGSTON A400 240GB SSD | 120 zł |
Dysk KINGSTON A400 240GB SSD | 120 zł |
Тепер і для «яблучників»
Kingston A400 - один з найдешевших SSD-накопичувачів у вітчизняному роздробі. Прийшов він на зміну моделі UV400 і вийшов у чомусь кращим, у чомусь гіршим. Незаперечна перевага — перехід з контролера Marvell на Phison, завдяки чому диск став сумісним з ноутбуками Apple MacBook (якщо звичайно у конкретної моделі диск 2.5-дюймового формату, а не М.2).
Економія на оперативній роботі
Інша річ, що з метою економії було обрано бюджетного контролера Phison S11 з власним оперативним кешем маленького об'єму — всього 32 МБ. Для порівняння, старі Kingston UV400, а також сучасні трохи дорожчі SSD на контролерах SMI мають окремий чіп ОЗУ-пам'яті на 256 – 512 МБ. Як результат, дрібних файлів (тимчасові файли операційної системи та веб-браузера) A400 може одночасно обробити менше, ніж конкуренти.
на довгі роки
Вибір на користь дешевої флеш-пам'яті TLC з трьома бітами на комірку не здивував. Для бюджетних та навіть багатьох середньоцінових SSD це давно стало стандартом. Її реальна зносостійкість виявилася суттєво вищою за прогнозовану, що дозволяє не замислюватися про заміну SSD, принаймні чотири – п'ять років.
Махінації з цифрами
Але варто враховувати, що середня швидкість послідовного запису TLC-пам'яті поза віртуальним SLC-масивом (комірки програмно об'єднуються по три) значно менша за пікову: всього 70 проти 350 МБ/с. А SLC-масив у A400, як і в інших SSD на Phison S11, невеликого обсягу – лише 4 ГБ для моделі на 256 ГБ. При копіюванні великих файлів (фільми, ігри) швидкість просідатиме. Швидкість запису стабільно висока — 500 МБ/с. Враховуючи ці нюанси, порадити Kingston A400 до покупки можемо тільки невибагливим користувачам ПК, для яких економія грошей важливіша за швидкість.
Модификації Kingston A400 SA400S37/240G
Ціни на Kingston A400 SA400S37/240G |
---|---|---|---|---|
Kingston A400 SA400S37/120G 120 ГБ | від 211 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston A400 SA400S37/240G 240 ГБ | від 113 zł | 26 пропозицій | ||
Kingston A400 SA400S37/480G 480 ГБ | від 153 zł | 26 пропозицій | ||
Kingston A400 SA400S37/960G 960 ГБ | від 260 zł | 24 пропозиції |