SSD Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 ТБ
Відео 2Фото 6 |
Kingston SNV2S/2000G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 ТБ
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston SNV2S/2000G Dysk Ssd Granatowy 2TB | 498 zł |
Kingston NV2 SSD - 2TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 567 zł |
Kingston Dysk SSD NV2 2000GB M.2 2280 PCI-e 4.0 NVMe 3500/2800 DGKINWKT02N | 566 zł |
Kingston NV2 M.2 Pcie 4.0 NVMe 2TB HD-SSDM2-KNG-156 | 509 zł |
Dysk KINGSTON NV2 2TB SSD | 549 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston NV2 SNV2S/2000G
Ціни на Kingston NV2 SNV2S/2000G |
---|---|---|---|---|
Kingston NV2 SNV2S/250G 250 ГБ | від 139 zł | 19 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/500G 500 ГБ | від 122 zł | 24 пропозиції | ||
Kingston NV2 SNV2S/1000G 1 ТБ | від 235 zł | 24 пропозиції | ||
Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 ТБ | від 391 zł | 24 пропозиції | ||
Kingston NV2 SNV2S/4000G 4 ТБ | від 1 029 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →