SSD Kingston NV2 SNV2S/250G 250 ГБ
Відео 2Фото 6 |
Kingston SNV2S/250G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston NV2 SNV2S/250G 250 ГБ
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Dysk SSD NV2 250GB M.2 2280 PCI-e 4.0 NVMe 3000/1300 DGKINWK250NV | 142 zł |
Dysk KINGSTON NV2 250GB SSD | 142 zł |
Dysk SSD KINGSTON M.2 2280″ 250 GB PCI Express 3000MB/s 1300MS/s | 181 zł |
Kingston Dysk SSD NV2 250GB M.2 2280 PCI-e 4.0 NVMe 3000/1300 94027 | 142 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston NV2 SNV2S/250G
Ціни на Kingston NV2 SNV2S/250G |
---|---|---|---|---|
Kingston NV2 SNV2S/250G 250 ГБ | від 140 zł | 18 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/500G 500 ГБ | від 122 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston NV2 SNV2S/1000G 1 ТБ | від 235 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 ТБ | від 391 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston NV2 SNV2S/4000G 4 ТБ | від 1 029 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →