SSD Kingston KC3000 SKC3000S/512G 512 ГБ
Відео 14Фото 9 |
Kingston SKC3000S/512G |
|
Kingston KC3000 ― відносно недорогий та компактний M.2 SSD, який здорово розворушив ринок твердотільних накопичувачів, ставши чи не найдоступнішим SSD із підтримкою системного інтерфейсу PCI-E четвертого покоління. Після випуску цієї моделі Kingston намацала перспективну формулу успіху, яка поєднує доступну ціну, високі робочі швидкості та скромні габарити. У ролі контролера, що управляє, інженери Kingston використовували добре зарекомендований чип Phison E18, а основний масив пам'яті набрали з висококласної 176-шарової флеш-пам'яті 3D TLC NAND від Micron.
З метою підвищення стабільності та зниження перегріву під час тривалої роботи чипи пам'яті та контролер прикрили акуратним низькопрофільним радіатором. Тестовий зразок KC3000 SKC3000S/512G має оптимальний для більшості користувачів об'єм пам'яті в 512 ГБ, його максимальна паспортна швидкість запису становить 3900 МБ/с, а швидкість читання відлітає до 7000 МБ/с. Це практично вдвічі швидше M.2 накопичувачів з інтерфейсом PCI-E 3.0 і в 10 разів швидше класичних SSD-дисків з підключенням по шині SATA 3.
У той же час паспортні показники IOPS даної моделі майже доходять до 1 млн операцій в секунду . А це більш ніж серйозний результат. Ресурс гарантованого запису складає 800 ТБ. Гарантія від виробника складає 5 років. Все сказане робить Kingston KC3000 оптимальним варіантом для ігрових ПК та консолей, які підтримують встановлення додаткових SSD-накопичувачів. А ось для роботи з 3D-графікою та відеовихідниками у високій роздільній здатності ― це не найоптимальніший варіант через відсутність виділеного буфера.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston KC3000 SKC3000S/512G 512 ГБ
Усі ціни 23 →Kingston KC3000 PCIe 40 NVMe M2 SSD - wysokowydajna pamięć do komputerów s | 323 zł |
KINGSTON Dysk SSD KINGSTON KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 512 GB SKC3000S/512G C | 349 zł |
Kingston KC3000 SSD - 512GB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 337 zł |
Kingston Dysk SSD KC3000 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 DGKINWK512KC300 | 321 zł |
Kingston KC3000 M.2 Pcie 4.0 NVMe 512GB HD-SSDM2-KNG-130 | 334 zł |
Модификації Kingston KC3000 SKC3000S/512G
Ціни на Kingston KC3000 SKC3000S/512G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC3000 SKC3000S/512G 512 ГБ | від 215 zł | 24 пропозиції | ||
Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 ТБ | від 324 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 ТБ | від 589 zł | 32 пропозиції | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 ТБ | від 1 612 zł | 24 пропозиції |