SSD Kingston DC1000B SEDC1000BM8/480G 480 ГБ
Фото 4 |
Kingston SEDC1000BM8/480G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DC1000B SEDC1000BM8/480G 480 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Data Center DC1000B SEDC1000BM8/480G NVMe SSD 480 GB | 455 zł |
Kingston Technology DC1000B M.2 480 GB PCI Express SEDC1000BM8/480G | 504 zł |
Kingston Dysk SSD Kingston DC1000B 480GB M.2 2280 SEDC1000BM8/480G (DWPD 0 | 488 zł |
Dysk Ssd Kingston Dc1000B, M.2, 480 Gb, Sata Iii | 549 zł |
Dysk SSD Kingston DC1000B 480GB M.2 2280 SEDC1000BM8/480G (DWPD 0.5) - DAR | 473 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Kingston DC1000B SEDC1000BM8/480G
Ціни на Kingston DC1000B SEDC1000BM8/480G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G 240 ГБ | від 371 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/480G 480 ГБ | від 455 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/960G 960 ГБ | від 838 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →