SSD Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G 240 ГБ
Фото 4 |
Kingston SEDC1000BM8/240G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G 240 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston DC1000B NVMe SSD - 240GB | 388 zł |
Kingston Technology DC1000B M.2 240 GB PCI Express SEDC1000BM8/240G | 395 zł |
Kingston Dysk SSD Kingston DC1000B 240GB M.2 2280 SEDC1000BM8/240G (DWPD 0 | 397 zł |
Dysk SSD KINGSTON DC1000B, M.2, 240 GB, SATA III | 449 zł |
Dysk SSD Kingston DC1000B 240GB M.2 2280 SEDC1000BM8/240G (DWPD 0.5) - DAR | 385 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G
Ціни на Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G 240 ГБ | від 371 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/480G 480 ГБ | від 455 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/960G 960 ГБ | від 841 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →