SSD Kingston DC1000B SEDC1000BM8/960G 960 ГБ
Фото 4 |
Kingston SEDC1000BM8/960G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kingston DC1000B SEDC1000BM8/960G
Ціни на Kingston DC1000B SEDC1000BM8/960G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G 240 ГБ | від 371 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/480G 480 ГБ | від 455 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/960G 960 ГБ | від 838 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →