SSD Kingston XS2000 SXS2000/1000G 1 ТБ
Відео 13Фото 8 |
Kingston SXS2000/1000G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston XS2000 SXS2000/1000G 1 ТБ
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Xs2000 SXS2000/1000G Przenośny Dysk Ssd Czarny/Srebrny 1000 GB | 509 zł |
Kingston XS2000 Portable SSD - 1TB - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB-C | 522 zł |
Kingston Dysk SSD XS2000 1000GB USB3.2 Gen2.2 Zewnętrzni DGKINZGT10XS200 | 520 zł |
Kingston SSD XS2000 1TB HD-SSDZ-KNG-002 | 509 zł |
Dysk KINGSTON Portable XS2000 1TB SSD | 487 zł |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston XS2000 SXS2000/1000G
Ціни на Kingston XS2000 SXS2000/1000G |
---|---|---|---|---|
Kingston XS2000 SXS2000/500G 500 ГБ | від 225 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston XS2000 SXS2000/1000G 1 ТБ | від 366 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston XS2000 SXS2000/2000G 2 ТБ | від 667 zł | 20 пропозицій | ||
Kingston XS2000 SXS2000/4000G 4 ТБ | від 1 413 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →