SSD Kingston DC600M SEDC600M/1920G 1.92 ТБ
Відео 1Фото 5 |
Kingston SEDC600M/1920G |
|
Конденсатори захисту від втрати живлення для підвищення продуктивності та захисту даних від несподіваної втрати живлення.
Призначений для змішаних робочих навантажень. Вбудований захист від втрати живлення (PLP).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DC600M SEDC600M/1920G 1.92 ТБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston DC600M SSD 25" Enterprise SATA SSD - SEDC600M/1920G SEDC600M/1920 | 1 079 zł |
Kingston Data Centre DC600M SSD - 1.92TB - 2.5" - SATA-600 | 1 004 zł |
Kingston Dysk SSD DC600M 1920GB DGKINWBT20DC600 | 1 009 zł |
Kingston SSD DC600M 1920GB HD-SSD25-KNG-281 | 955 zł |
Kingston Dysk SSD DC600M 1920GB 110473 | 1 009 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston DC600M SEDC600M/1920G
Ціни на Kingston DC600M SEDC600M/1920G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC600M SEDC600M/480G 480 ГБ | від 394 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/960G 960 ГБ | від 526 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/1920G 1.92 ТБ | від 949 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/3840G 3.84 ТБ | від 1 779 zł | 19 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/7680G 7.68 ТБ | від 3 082 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →