SSD Kingston KC600 SKC600/2048G 2.05 ТБ
Відео 12Фото 6 |
Kingston SKC600/2048G |
|
256-бітове шифрування XTS-AES, TCG Opal, eDrive. Підтримка Microsoft eDrive, специфікації системи безпеки для роботи з BitLocker.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KC600 SKC600/2048G 2.05 ТБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston KC600 2048GB HD-SSD25-KNG-242 | 848 zł |
Dysk KINGSTON KC600 2TB SSD | 819 zł |
Kingston KC600 2TB 2,5" | 819 zł |
Kingston Technology KC600 2.5" 2048 GB Serial ATA III 3D SKC600/2048G | 901 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kingston KC600 SKC600/2048G
Ціни на Kingston KC600 SKC600/2048G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC600 SKC600/256G 256 ГБ | від 136 zł | 18 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600/512G 512 ГБ | від 259 zł | 16 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600B/512G 512 ГБ Kit | від 275 zł | 16 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600/1024G 1.02 ТБ | від 437 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600/2048G 2.05 ТБ | від 819 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600B/2048G 2.05 ТБ Kit | від 859 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →