SSD Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR 480 ГБ
Відео 2Фото 8 |
Patriot Memory PBE480GS25SSDR 2021 рікBurst |
|
Сучасний контролер SM2259XT. Висока у своєму класі швидкість послідовного читання і запису. Великий SLC-кеш. Металевий корпус.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR 480 ГБ
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot SSD 480GB Burst Elite 450/320MB/s SATA III 2.5 DGPATWB480BURS2 | 160 zł |
Patriot Burst Elite 480GB HD-SSD25-PDP-077 | 170 zł |
Dysk PATRIOT Burst Elite 480GB SSD | 140 zł |
Patriot Memory Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 480GB SATA 3 2.5INCH | 182 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR
Ціни на Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR 120 ГБ | від 53 zł | 16 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE240GS25SSDR 240 ГБ | від 81 zł | 20 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR 480 ГБ | від 140 zł | 18 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR 960 ГБ | від 268 zł | 12 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE192TS25SSDR 1.92 ТБ | від 499 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →