SSD Patriot Memory P400 Lite P400LP500GM28H 500 ГБ
Фото 3 |
Patriot Memory P400LP500GM28H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P400 Lite P400LP500GM28H 500 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot P400 LITE 500 GB wewnętrzny dysk SSD - NVMe PCIe M2 Gen4 x 4 - dys | 213 zł |
Patriot P400 Lite PCIe NVMe 500GB HD-SSDM2-PDP-068 | 194 zł |
Patriot P400 Lite 500GB M.2 PCIe Gen 4 x4 | 219 zł |
Dysk SSD Patriot P400 Lite 500GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (P400LP500GM2 | 194 zł |
Patriot P400 LITE 500GB M.2 2280 PCIE Gen4 x4 | 206 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Patriot Memory P400 Lite P400LP500GM28H
Ціни на Patriot Memory P400 Lite P400LP500GM28H |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P400 Lite P400LP250GM28H 250 ГБ | від 159 zł | 8 пропозицій | ||
Patriot Memory P400 Lite P400LP500GM28H 500 ГБ | від 191 zł | 10 пропозицій | ||
Patriot Memory P400 Lite P400LP1KGM28H 1 ТБ | від 365 zł | 19 пропозицій | ||
Patriot Memory P400 Lite P400LP2KGM28H 2 ТБ | від 568 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →