SSD Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ
Відео 5Фото 5 |
Patriot Memory P300P2TBM28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot P300 M2 PCIe Gen 3x4 2 TB SSD P300P2TBM28 | 583 zł |
Patriot P300 SSD - 2TB - M.2 2280 - PCIe 3.0 | 607 zł |
Patriot Dysk SSD P300 2TB M.2 PCIe Gen 3 x4 2100/1650 DGPATWKT02P3002 | 580 zł |
Patriot P300 2TB HD-SSDM2-PDP-045 | 587 zł |
Dysk PATRIOT P300 2TB SSD | 599 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28
Ціни на Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 128 ГБ | від 67 zł | 13 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ | від 101 zł | 18 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 ГБ | від 159 zł | 14 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 ТБ | від 294 zł | 16 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ | від 539 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →