SSD WD Black SN770 WDS200T3X0E 2 ТБ
Відео 17Фото 7 |
WD WDS200T3X0E |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Black SN770 WDS200T3X0E 2 ТБ
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Western Digital Dysk SSD WD Black 2TB SN770 NVMe 2280 M2 DGWDCWKT02T3X0E | 669 zł |
WD Black SN770 M.2 PCIe NVMe 2TB HD-SSDM2-WD-106 | 599 zł |
Dysk WD Black SN770 2TB SSD | 619 zł |
Dysk SSD WD M.2″ 2 TB PCIe NVMe 4.0 x4 5150MB/s 4850MS/s | 771 zł |
Dysk WD Black SN770 2TB SSD | 619 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Black SN770 WDS200T3X0E
Ціни на WD Black SN770 WDS200T3X0E |
---|---|---|---|---|
WD Black SN770 WDS250G3X0E 250 ГБ | від 225 zł | 15 пропозицій | ||
WD Black SN770 WDS500G3X0E 500 ГБ | від 185 zł | 21 пропозиція | ||
WD Black SN770 WDS100T3X0E 1 ТБ | від 276 zł | 27 пропозицій | ||
WD Black SN770 WDS200T3X0E 2 ТБ | від 469 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →