SSD WD Black SN850X WDS200T2XHE 2 ТБ з радіатором
Відео 19Фото 6 |
WD WDS200T2XHE |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Black SN850X WDS200T2XHE 2 ТБ з радіатором
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wd Sn850X WDS200T2XHE Dysk Ssd Czarny 2TB | 819 zł |
WD Black SN850X SSD - 2TB - M.2 2280 - PCIe 4.0 - Z radiatorami | 814 zł |
Western Digital Dysk SSD WD Black 2TB SN850X NVMe M.2 PCIe Radiator DGWDCW | 894 zł |
WD Black SN850X M.2 PCIe NVMe 2TB with Heatsink HD-SSDM2-WD-123 | 883 zł |
Dysk WD Black SN850X 2TB SSD (z radiatorem) | 859 zł |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Black SN850X WDS200T2XHE
Ціни на WD Black SN850X WDS200T2XHE |
---|---|---|---|---|
WD Black SN850X WDS100T2X0E 1 ТБ без радіатора | від 339 zł | 22 пропозиції | ||
WD Black SN850X WDS100T2XHE 1 ТБ з радіатором | від 469 zł | 23 пропозиції | ||
WD Black SN850X WDS200T2X0E 2 ТБ без радіатора | від 689 zł | 23 пропозиції | ||
WD Black SN850X WDS200T2XHE 2 ТБ з радіатором | від 814 zł | 22 пропозиції | ||
WD Black SN850X WDS400T2X0E 4 ТБ без радіатора | від 1 370 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →