SSD WD Blue SSD M.2 WDS250G1B0B 250 ГБ
Відео 5 |
WD WDS250G1B0B 250 ГБ500 ГБ |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue SSD M.2 WDS250G1B0B 250 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD Blue M2 250 GB wewnętrzny dysk SSD - SATA 6 Gb/s 25 cala - WDS250G1B0B | 356 zł |
Dysk SSD WD Blue 250GB M.2 2280 SATA III (WDS250G1B0B) | 270 zł |
Dysk twardy SSD WESTERN DIGITAL Blue WDS250G1B0B, M.2 (2280), 250 GB, SATA | 335 zł |
Dysk SSD WD Blue 250GB M.2 2280 SATA III (WDS250G1B0B) | 279 zł |
Відеоогляди
Модификації WD Blue SSD M.2 WDS250G1B0B
Ціни на WD Blue SSD M.2 WDS250G1B0B |
---|---|---|---|---|
WD Blue SSD M.2 WDS250G1B0B 250 ГБ | від 270 zł | 5 пропозицій | ||
WD Blue SSD M.2 WDS500G1B0B 500 ГБ | від 757 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →