SSD WD Blue SSD M.2 WDS250G1B0B 250 GB
Wideo 5 |
WD WDS250G1B0B 250 GB500 GB |
|
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Blue SSD M.2 WDS250G1B0B 250 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD Blue M2 250 GB wewnętrzny dysk SSD - SATA 6 Gb/s 25 cala - WDS250G1B0B | 356 zł |
Dysk SSD WD Blue 250GB M.2 2280 SATA III (WDS250G1B0B) | 270 zł |
Dysk twardy SSD WESTERN DIGITAL Blue WDS250G1B0B, M.2 (2280), 250 GB, SATA | 335 zł |
Dysk SSD WD Blue 250GB M.2 2280 SATA III (WDS250G1B0B) | 279 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Blue SSD M.2 WDS250G1B0B
Ceny na WD Blue SSD M.2 WDS250G1B0B |
---|---|---|---|---|
WD Blue SSD M.2 WDS250G1B0B 250 GB | od 270 zł | 5 oferty | ||
WD Blue SSD M.2 WDS500G1B0B 500 GB | od 757 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →