SSD WD Blue SA510 WDS250G3B0A 250 GB
Wideo 4Zdjęcia 6 |
WD WDS250G3B0A |
|
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Blue SA510 WDS250G3B0A 250 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD Blue SA510 250 GB 25" SATA SSD z prędkością odczytu do 555 MB/s WDS250G | 177 zł |
Dysk SSD Western Digital Blue 2.5" SATAIII TLC 3D 250 GB (WDS250G3B0A) | 164 zł |
Western Digital Dysk SSD Blue 250GB SA510 2,5 cala WDS250G3B0A DGWDCWB2500 | 201 zł |
WD Blue SA510 250GB HD-SSD25-WD-053 | 190 zł |
Dysk WD Blue SA510 250GB SSD | 190 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Blue SA510 WDS250G3B0A
Ceny na WD Blue SA510 WDS250G3B0A |
---|---|---|---|---|
WD Blue SA510 WDS250G3B0A 250 GB | od 164 zł | 16 oferty | ||
WD Blue SA510 WDS500G3B0A 500 GB | od 223 zł | 14 oferty | ||
WD Blue SA510 WDS100T3B0A 1 TB | od 335 zł | 16 oferty | ||
WD Blue SA510 WDS200T3B0A 2 TB | od 587 zł | 7 oferty | ||
WD Blue SA510 WDS400T3B0A 4 TB | od 1 171 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →