SSD WD Blue SSD 3D NAND WDS500G2B0A 500 ГБ
Відео 11Фото 4 |
WD WDS500G2B0A |
|
Продуктивний і ємний внутрішній SSD накопичувач з інтерфейсом підключення SATA 3. Незважаючи на використання пам'яті типу TLC, ця модель показує стабільно високу продуктивність і в операціях читання 550 МБ/с) і запису (не менше 400 МБ/сек). Такі результати досягнуті за рахунок використання апаратної платформи на основі контролера Marvell 88SS1074 з DRAM-буфером 512 Мб LDDR3-1866 і високотехнологічної 64-х шарової флеш-пам'яті BiCS3 3D TLC NAND виробництва Sandisk.
Контролер заснований на двох ядрах ARM Dragonite v5, підтримує корекцію помилок на основі LDPC-кодів і працює з пам'яттю на 4-х канальної схемою. Пам'ять типу BiCS3 3D забезпечує набагато більш високу продуктивність і меншу латентність порівняно зі старою планарної. Підсумкова продуктивність SSD накопичувача WD Blue SSD 3D NAND [WDS500G2B0A] випереджає багато конкуруючі продукти, дозволяє виробнику позиціонувати цю модель в середню цінову категорію. Накопичувач може використовуватися при створенні апаратних конфігурацій сучасних домашніх/офісних персональних комп'ютерів і робочих станцій початкового рівня (з невеликої дискової навантаженням). Специфікаціями заявлений гарантований обсяг запису в 200 ТБ, що дає можливість щодня записувати до 55 ГБ даних протягом 10 років. Крім цього є повна трирічна гарантія.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Blue SSD 3D NAND WDS500G2B0A 500 ГБ
TANIA DOSTAWA ! - ! Dysk WD Blue WDS500G2B0A (500 GB ; 2.5 ; SATA III) - P | 255 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Western Digital Dysk WD Blue SSD 2.5'' 500GB SATA/600, | 255 zł |
Western Digital 3D NAND SSD 500 GB | 320 zł |
Модификації WD Blue SSD 3D NAND WDS500G2B0A
Ціни на WD Blue SSD 3D NAND WDS500G2B0A |
---|---|---|---|---|
WD Blue SSD 3D NAND WDS250G2B0A 250 ГБ | від 249 zł | 3 пропозиції | ||
WD Blue SSD 3D NAND WDS500G2B0A 500 ГБ | від 255 zł | 3 пропозиції | ||
WD Blue SSD 3D NAND WDS400T2B0A 4 ТБ | від 1 401 zł | 1 пропозиція |