SSD SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-500G 500 ГБ
Відео 15Фото 7 |
SanDisk SDSSDH3-500G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-500G 500 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Ultra 500 GB 3D SSD do 560 MB/s SDSSDH3-500G-G26 | 406 zł |
SanDisk Ultra 3D SSD - 500GB - SATA-600 - 2.5" | 404 zł |
SanDisk Ultra 3D 500GB - SDSSDH3-500G-G26 SDSSDH3-500G-G26 | 360 zł |
SanDisk Ultra 3D 500 GB SATA SSD, prędkość odczytu do 560 MB/s. | 406 zł |
Sandisk Ssd Ultra 3d 500gb Ssd Czarny SDSSDH3-500G-G25 | 457 zł |
SanDisk Ultra 3D 500GB - SDSSDH3-500G-G25 SDSSDH3-500G-G25 | 360 zł |
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-500G
Ціни на SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-500G |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-500G 500 ГБ | від 360 zł | 6 пропозицій | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00 1 ТБ | від 367 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-2T00 2 ТБ | від 845 zł | 7 пропозицій | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00 4 ТБ | від 1 514 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →