SSD SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-500G 500 GB
Wideo 14Zdjęcia 7 |
SanDisk SDSSDH3-500G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-500G 500 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra 500 GB 3D SSD do 560 MB/s SDSSDH3-500G-G26 | 406 zł |
SanDisk Ultra 3D SSD - 500GB - SATA-600 - 2.5" | 404 zł |
SanDisk Ultra 3D 500GB - SDSSDH3-500G-G25 SDSSDH3-500G-G25 | 360 zł |
SanDisk Ultra 3D 500 GB SATA SSD, prędkość odczytu do 560 MB/s. | 406 zł |
Sandisk Ssd Ultra 3d 500gb Ssd Czarny SDSSDH3-500G-G25 | 457 zł |
SanDisk Ultra 3D 500GB - SDSSDH3-500G-G26 SDSSDH3-500G-G26 | 360 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-500G
Ceny na SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-500G |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-500G 500 GB | od 360 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00 1 TB | od 371 zł | 4 oferty | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-2T00 2 TB | od 845 zł | 7 oferty | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00 4 TB | od 1 790 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →