SSD Kingston KC600 SKC600/512G 512 ГБ
Відео 12Фото 6 |
Kingston SKC600/512G |
|
256-бітове шифрування XTS-AES, TCG Opal, eDrive. Підтримка Microsoft eDrive, специфікації системи безпеки для роботи з BitLocker.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KC600 SKC600/512G 512 ГБ
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston KC600 SKC600/512G Wewnętrzny Dysk SSD 512 GB Czarny | 259 zł |
Kingston SSDNow KC600 SSD - 512GB - 2.5" - SATA-600 | 289 zł |
Kingston Dysk SSD SKC600 SERIES 512GB SATA3 2.5' 550/520 MB/s DGKINWB512KC | 265 zł |
Kingston KC600 512GB HD-SSD25-KNG-231 | 299 zł |
Dysk KINGSTON KC600 512GB SSD | 259 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston KC600 SKC600/512G
Ціни на Kingston KC600 SKC600/512G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC600 SKC600/256G 256 ГБ | від 136 zł | 26 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600/512G 512 ГБ | від 257 zł | 26 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600B/512G 512 ГБ Kit | від 275 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston KC600 SKC600/1024G 1.02 ТБ | від 426 zł | 22 пропозиції | ||
Kingston KC600 SKC600/2048G 2.05 ТБ | від 819 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600B/2048G 2.05 ТБ Kit | від 839 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →