SSD Kingston XS2000 SXS2000/2000G 2 ТБ
Відео 13Фото 8 |
Kingston SXS2000/2000G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston XS2000 SXS2000/2000G 2 ТБ
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston XS2000 Przenośny dysk SSD 2000G -SXS2000/2000G SXS2000/2000G | 998 zł |
Kingston XS2000 Portable SSD - 2TB - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB-C | 859 zł |
Kingston Dysk SSD XS2000 2000GB USB3.2 Gen2.2 Zewnętrzny DGKINZGT20XS200 | 894 zł |
Kingston SSD XS2000 2TB HD-SSDZ-KNG-003 | 869 zł |
Dysk KINGSTON Portable XS2000 2TB SSD | 789 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston XS2000 SXS2000/2000G
Ціни на Kingston XS2000 SXS2000/2000G |
---|---|---|---|---|
Kingston XS2000 SXS2000/500G 500 ГБ | від 225 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston XS2000 SXS2000/1000G 1 ТБ | від 366 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston XS2000 SXS2000/2000G 2 ТБ | від 667 zł | 20 пропозицій | ||
Kingston XS2000 SXS2000/4000G 4 ТБ | від 1 413 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →