SSD Kingston NV2 SNV2S/500G 500 ГБ
Відео 2Фото 6 |
Kingston SNV2S/500G |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston NV2 SNV2S/500G 500 ГБ
Усі ціни 22 →Kingston NV2 NVMe PCIe 40 SSD 500G M2 2280 - SNV2S/500G SNV2S/500G | 181 zł |
Kingston Dysk SSD NV2 500GB M.2 2280 PCI-e 4.0 NVMe 3500/2100 DGKINWK500NV | 195 zł |
Kingston NV2 M.2 Pcie 4.0 NVMe 500GB HD-SSDM2-KNG-153 | 190 zł |
Dysk KINGSTON NV2 500GB SSD | 190 zł |
Dysk SSD KINGSTON M.2 2280″ 500 GB PCI Express 3500MB/s 2100MS/s | 240 zł |
Один із найпопулярніших M.2 SSD останніх років
Kingston NV2 SNV2S/500G є одним із найпопулярніших M.2 SSD початкового рівня, який з однаковою частотою купують для комплектації ігрових ПК початкового рівня, недорогих робочих станцій або домашніх мультимедійних ПК. Успіх накопичувача стоїть на трьох китах – високій оперативній швидкості, серйозній якості виконання та низькій вартості.
Висока паспортна швидкість до 3500 МБ/с
NV2 SNV2S є чи не найдоступнішим твердотільником на ринку, що вміє працювати з інтерфейсом обміну даних PCI-E 4.0. Завдяки цьому виробник зумів збільшити швидкісні показники лінійного та випадкового читання/запису до дуже серйозного рівня (3500 МБ/с та 2100 МБ/с відповідно). При цьому вартість накопичувача буквально на кілька доларів перевищує середній цінник більшості бюджетних SATA3 SSD. Конкуруючі варіанти формату M.2 ємністю 512 ГБ зазвичай коштують дорожче, хоча це часто й виправдано використанням більш серйозного контролера.
Робота над помилками
Щодо якості, то тут теж повний порядок. У другому поколінні NV інженери компанії провели заміну контролера, що управляє, завдяки чому середня температура накопичувача під час інтенсивної роботи вкрай рідко виходить за межі 65 °C. Це рішення дозволило відмовитися від встановлення окремого радіатора, тим самим ще трохи заощадивши. Єдиний мінус, що в одній моделі NV2 виробник може використовувати різні поєднання контролерів і флеш-пам'яті, тому реальні характеристики можуть злегка відрізнятися від моделі до моделі.
Модификації Kingston NV2 SNV2S/500G
Ціни на Kingston NV2 SNV2S/500G |
---|---|---|---|---|
Kingston NV2 SNV2S/250G 250 ГБ | від 139 zł | 18 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/500G 500 ГБ | від 122 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston NV2 SNV2S/1000G 1 ТБ | від 235 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 ТБ | від 391 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston NV2 SNV2S/4000G 4 ТБ | від 1 029 zł | 13 пропозицій |