SSD Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/480G 480 ГБ
Відео 16Фото 7 |
Kingston IKVP80ES/480G |
|
256-бітове шифрування XTS-AES, сумісне зі стандартом FIPS 197. Відповідає стандарту Common Criteria EAL5+.
Кольоровий сенсорний екран з кількома паролями (PIN-кодом) або парольною фразою, від 6 до 64 буквено-цифрових символів, з кількістю спроб доступу, що настроюється, і автоматичним тайм-аутом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/480G 480 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston IronKey Vault Privacy 80 zewnętrzny dysk SSD - certyfikat FIPS 19 | 956 zł |
Kingston IronKey Vault Privacy 80 - 480GB - Zewn?trzny dysk twardy SSD - U | 1 086 zł |
Kingston SSD IronKey Vault Privacy 480GB Szyfrowany HD-SSDZ-KNG-004 | 1 001 zł |
Dysk zewnętrzny SSD, KINGSTON, IronKey Vault Privacy 80, 480GB (IKVP80ES/4 | 991 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! kingston Dysk SSD IKVP80ES 480GB USB3.2 Gen1 Szyfrow | 986 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/480G
Ціни на Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/480G |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/480G 480 ГБ | від 956 zł | 6 пропозицій | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/960G 960 ГБ | від 1 249 zł | 6 пропозицій | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/1920G 1.92 ТБ | від 1 477 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →