SSD Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 ТБ
Відео 14Фото 9 |
Kingston SKC3000D/4096G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 ТБ
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston SKC3000D Dysk Ssd Czarny 4096 GB SKC3000D/4096G | 1 893 zł |
Kingston Dysk SSD KC3000 4096GB PCIe 4.0 NVMe M.2 DGKINWKT04KC300 | 1 665 zł |
Kingston KC3000 M.2 Pcie 4.0 NVMe 4TB HD-SSDM2-KNG-133 | 1 809 zł |
Dysk KINGSTON KC3000 4TB SSD | 1 649 zł |
Dysk KINGSTON KC3000 4TB SSD | 1 649 zł |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston KC3000 SKC3000D/4096G
Ціни на Kingston KC3000 SKC3000D/4096G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC3000 SKC3000S/512G 512 ГБ | від 215 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 ТБ | від 324 zł | 22 пропозиції | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 ТБ | від 589 zł | 31 пропозиція | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 ТБ | від 1 620 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →