SSD Kingston DC600M SEDC600M/960G 960 ГБ
Відео 2Фото 5 |
Kingston SEDC600M/960G |
|
Конденсатори захисту від втрати живлення для підвищення продуктивності та захисту даних від несподіваної втрати живлення.
Призначений для змішаних робочих навантажень. Вбудований захист від втрати живлення (PLP).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DC600M SEDC600M/960G 960 ГБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston DC600M SSD SATA SSD 25" Enterprise - SEDC600M/960G SEDC600M/960G | 659 zł |
Kingston Dysk SSD DC600M 960GB DGKINWB960DC600 | 546 zł |
Kingston SSD DC600M 960GB HD-SSD25-KNG-280 | 526 zł |
Dysk SSD Kingston DC600M 960GB SATA 2.5" SEDC600M/960G (DWPD 1) | 609 zł |
Kingston Dysk SSD DC600M 960GB 110475 | 546 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston DC600M SEDC600M/960G
Ціни на Kingston DC600M SEDC600M/960G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC600M SEDC600M/480G 480 ГБ | від 394 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/960G 960 ГБ | від 526 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/1920G 1.92 ТБ | від 949 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/3840G 3.84 ТБ | від 1 779 zł | 19 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/7680G 7.68 ТБ | від 3 082 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →