SSD Kingston Q500 SQ500S37/960G 960 ГБ
Відео 10 |
Kingston SQ500S37/960G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston Q500 SQ500S37/960G
Ціни на Kingston Q500 SQ500S37/960G |
---|---|---|---|---|
Kingston Q500 SQ500S37/120G 120 ГБ | від 148 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Q500 SQ500S37/240G 240 ГБ | від 207 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Q500 SQ500S37/480G 480 ГБ | від 268 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Q500 SQ500S37/960G 960 ГБ | від 406 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →